• Edukacyjna Kostka Sensoryczna Kolorowa Zabawka Interaktywna Światło Dźwięk

Symbol: 1709
Ilość w opakowaniu zbiorczym 6
166.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 13.5
Paczkomaty InPost 13.5
Kurier DPD 14
Kurier FedEx 14
Poczta Polska 15
Kurier Inpost 16
Poczta Polska (Pobranie) 18
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność Duża dostępność
EAN 5906302702640
Zostaw telefon

Edukacyjna kostka sorter

 

Kostka edukacyjna dla dzieci to interaktywna zabawka, która zapewnia rozwój umiejętności poznawczych, motorycznych oraz logicznych u najmłodszych użytkowników. Każda z sześciu ścian kostki posiada inną funkcję, zapewniającą wszechstronną zabawę i naukę. Na krawędziach kostki znajdują się stymulujące światełka, a na szczycie zabawki znajduje się wygodny uchwyt. Zabawka zawiera w sobie m.in. organki, interaktywne przyciski dźwiękowe, kolorowe zębatki, urocze zwierzątka, zegar i inne ciekawe funkcje.

Zegar: Kostka edukacyjna posiada wbudowany zegar, który umożliwia dzieciom naukę odczytywania czasu. Dzieci mogą obracać wskazówki zegara, aby ustawiać różne godziny, co pomaga im zrozumieć podstawowe pojęcia związane z czasem, takie jak godziny i minuty.


Mini organki/klawisze: Kostka wyposażona jest w miniaturę klawiatury lub organów muzycznych, które pozwalają dzieciom na eksplorację dźwięków i muzyki. Mogą one naciskać klawisze, co powoduje wydawanie dźwięków o różnej wysokości tonów, co pobudza zainteresowanie muzyką oraz rozwija słuch i zdolności manualne.


Przyciski transportu: Na kostce znajdują się przyciski reprezentujące różne środki transportu, takie jak helikopter czy pociąg. Po ich naciśnięciu dzieci mogą usłyszeć dźwięki charakterystyczne dla danego pojazdu oraz zapoznać się z nazwami i ich funkcjami, co rozwija ich wiedzę o świecie i poszerza zasób słownictwa.


Przyciski zwierząt: Kostka zawiera również przyciski z obrazkami i dźwiękami różnych zwierząt. Dzieci mogą uczyć się rozpoznawania zwierząt oraz ich dźwięków, co rozwija zdolności poznawcze i sensoryczne, a także wspiera rozwój mowy poprzez powtarzanie dźwięków.


Telefon z różnymi dźwiękami: Dodatkową funkcją jest symulowany telefon komórkowy, który pozwala dzieciom na udawanie rozmów telefonicznych. Telefon może emitować różne dźwięki, takie jak sygnał alarmowy policyjnego radiowozu czy dźwięki karetki pogotowia, co pomaga dzieciom zrozumieć rolę różnych służb ratunkowych oraz uczą je, jakie zachowania są odpowiednie w sytuacjach awaryjnych.


Liczydło: Kostka edukacyjna może również zawierać liczydło, które pomaga dzieciom w nauce liczenia i rozwijaniu umiejętności matematycznych. Dzieci mogą przesuwać kolorowe koraliki po drucikach, licząc je jednocześnie, co pomaga w rozwijaniu umiejętności liczenia, rozumienia relacji liczbowych oraz kształtowania umiejętności matematycznych.

Produkt dostępny jest w 2 kolorach:

  • żółty
  • czerwony

Jeżeli zależy Państwu na wybranym kolorze prosimy o informację w komentarzu do zamówienia. Postaramy się wysłać wybrany wzór.

 

Najważniejsze cechy produktu:

  • Poprawa umiejętności poznawczych
  • Rozwój motoryki
  • Rozwój logicznego myślenia
  • Zabawa i nauka

Baterie: 3xAA (brak w zestawie)

Wymiary produktu:19 x 19 x 19cm

Wymiar opakowania: 26.3 x 23.3 x 23.5cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.