• ZDALNIE STEROWANY Inteligentny ROBOT Na Pilota R/C Tańczy Chodzi Śpiewa Mówi Uczy Ang

Symbol: 3431
96.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 14
Kurier DPD 14
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność Średnia dostępność
EAN 1818912230373
Zostaw telefon

ZDALNIE STEROWANY Inteligentny ROBOT Pilot R/C

 
Kosmiczny robot na baterie, który chodzi, tańczy, śpiewa, mówi i uczy języka angielskiego.

Robot sterowany jest dołączonym do zestawu pilotem na podczerwień, ale reaguje również na gesty dziecka ! Robot posiada ukryte w bocznych częściach głowy głośniki, światła LED w oczach oraz odbiornik sensorycznych gestów, który znajduje się w centralnym miejscu robota.


Robot mówi i śpiewa w języku angielskim. Po włączeniu lub wyłączeniu zabawki, a także po 30 i 90 sekundach, podczas których maluch nie używa zabawki, a ona jest włączona, robot mówi jeden z kilku tekstów, w tłumaczeniu na język polski brzmiący:

- cześć, jestem Twoim dobrym przyjacielem, potrafię śpiewać, tańczyć i mówić po angielsku,
- pamiętaj, by pobawić się mną następnym razem,
- gdzie jesteś mój przyjacielu? Jestem taki samotny,
- chciałbym odpocząć przez chwilę.

Robot jest bardzo inteligentną zabawką. Gdy baterie są na skraju wyczerpania, informuje o tym, mówiąc: uwaga! Poziom baterii jest niski lub nie mam siły, Panie, przyjdź i pomóż mi, dodając energię.

 

5 STOPNI GŁOŚNOŚCI

Zabawka posiada pięć stopni głośności, którą można zmieniać, naciskając odpowiedni guzik na pilocie. Gdy zostanie wybrane maksymalne natężenie głosu, przy kolejnym wciśnięciu guzika pojawi się informacja, mówiąca o tym, że najwyższy poziom został już wybrany — identycznie działa to podczas zmniejszania głośności. 

ROBOT CHODZI, OBRACA SIĘ I TAŃCZY !

Robot chodzi do przodu i do tyłu, obraca się w prawo i lewo potrafi to zrobić, podnosząc nogi, a także ślizgając się po powierzchni, na której jest ustawiony. Każdy ruch robota opatrzony jest informacją głosową, informującą o tym, co robi. Zabawka tańczy do wesołej piosenki, zachęcając malucha do wspólnej zabawy. Również podczas śpiewania aktywuje dziecko, nawołując do aplauzu bądź wspólnego śpiewania.

TRYB NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wybierając opcję nauki języka angielskiego, kosmiczna zabawka uczy podstawowych zwrotów, takich jak: hellonice to meet you czy thank you, czyli cześć, miło Cię poznać, dziękuję, a także nazw owoców: strawberrypeachcoconut, oznaczających truskawkę, brzoskwinię i kokosa oraz nazw pojazdów: bicycle, car, oznaczających rower i samochód — to tylko niektóre z nich. Co istotne, zabawkowy robot posiada funkcję DEMO, podczas której sam tłumaczy swojemu małemu właścicielowi, jakie opcje ukrywa, oraz jak należy się nim zajmować.

zestawie znajduje się:

  • robot,
  • tarcza,
  • kosmiczna broń z ładunkiem,
  • wielofunkcyjny pilot,
  • instrukcja obsługi.

 
Zabawka zasilana jest 3 sztukami baterii 1,5 V AA, natomiast pilot - 2 sztukami. Wesoły robot wykonany jest z solidnego materiału, jakim jest plastik, co odpowiada za jego długą żywotność.

Wymiary elementów zabawki:

  • robot: 27 cm x 20 cm x 10 cm,
  • broń: 11 cm x 7 cm x 3,5 cm,
  • tarcza: 12 cm x 7,5 cm x 3 cm,
  • pilot: 15 cm x 8,5 cm x 3,5 cm.


Wymiary opakowania:

  • 33 cm x 13 cm x 30 cm.
Wiek dziecka 3-4 lata, 5-6 lat, 7-10 lat
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Marka Inny
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.